Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi Klienta z językiem angielskim

Mondi Wierzbica Sp. z o.o.O firmie

Mondi Wierzbica Sp. z o.o.

Rzeczków-Kolonia 76

Wierzbica (pow. radomski)

Mondi jest światową grupą branży opakowaniowej i papierniczej, aktywnie kształtującą przyszłość, dostarczającą zrównoważone rozwiązania na miarę potrzeb.

Twoje zadania:

  • Kompleksowa obsługa klientów w zakresie przyjmowania i realizacji zamówień
  • Koordynowanie przepływu informacji pomiędzy klientem a poszczególnymi działami firmy
  • Prowadzenie dokumentacji klienta, potrzebnej do wyceny, przygotowania oraz wykonania produkcji
  • Analiza stanów magazynowych
  • Sporządzanie raportów i zestawień

Nasze oczekiwania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego niezbędna do codziennego kontaktu z klientem zagranicznym
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
  • Zaangażowanie i wytrwałość w dążeniu do celu
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia, umowa o pracę
  • Szansa rozwoju zawodowego w ramach międzynarodowej organizacji
  • Przyjazna atmosfera w pracy
  • Bogaty pakiet socjalny.

Dążymy do budowania kultury, która inspiruje naszych pracowników do pełnego rozwoju potencjału. Dokładając wyjątkowych starań – dla koleżanek i kolegów oraz naszych partnerów – nasi pracownicy rozwijają naszą pasję skutecznego działania i przyczyniają się do sukcesu Mondi.
Bądź częścią naszej przyszłości. Aplikuj teraz…

Prosimy o dołączenie oświadczenia:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zwartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez spółkę – Mondi Wierzbica Sp. z o.o. zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)."

Skontaktuj się z nami!

Mondi Wierzbica Sp.z o.o., Rzeczków-Kolonia 76, 26-680 Wierzbica,
tel: +48 48 629 29 31
[email protected] | mondigroup.com | mondijobs.pl

Ogłoszenie archiwalne