Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem angielskim

Sonko Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie zamówień klientów zagranicznych (współpraca z działem produkcji i magazynem w zakresie obsługi zamówień i zabezpieczenia zapasu produktów)
  • Organizowanie transportu – lądowego, morskiego, współpraca z przewoźnikami i spedycjami
  • Bezpośredni nadzór nad przepływem dokumentacji magazynowo – transportowej
  • Terminowe kompletowanie i przekazywanie wszystkich dokumentów oraz kontrola dokumentów wysyłkowych
  • Kontakt z agencjami celnymi (odprawy celne) i urzędami państwowymi
  • Obsługa administracyjna transportu krajowego
  • Wsparcie rutynowych prac działu obsługi klienta

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2
  • Praktyczna znajomość MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, samodzielność, zdolności organizacyjne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Sumienność, dokładność

Mile widziane

  • Mile widziani absolwenci studiów

To oferujemy

  • Pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Samodzielność w działaniu
  • Możliwość doskonalenia zawodowego
  • Zatrudnienie na pełny etat, na umowę o pracę
  • Pakiet benefitów : prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie i NNW, karta Multisport, świadczenia świąteczne, bilety na wydarzenia kulturalno - sportowe, paczki mikołajkowe dla dzieci

Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem angielskim, Wrocław