Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem angielskim

Sciendo O firmie

  • zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Praca zdalna
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma De Gruyter Poland działająca pod marką Sciendo (www.sciendo.com) jest jednym z czołowych dostawców profesjonalnych usług wydawniczych na światowym rynku publikacji naukowych. Firma należy do grupy wydawniczej De Gruyter (www.degruyter.com). Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM – PRACA ZDALNA

Obowiązki:

  • praca zdalna z domu, okazyjne wyjazdy służbowe,
  • kontakty z klientami międzynarodowymi poprzez mail, telefon, komunikatory internetowe,
  • współpraca z różnymi działami firmy przy obsłudze klientów,
  • koordynacja wdrażania usług dla nowych klientów,
  • pozyskiwanie niezbędnych informacji od klientów,
  • przygotowanie raportów i analiz związanych z realizacją usług.
Wymagania:
  • biegła znajomość języka angielskiego, w tym Business English, znajomość czeskiego, słowackiego lub rumuńskiego będzie dodatkowym atutem,
  • wykształcenie wyższe oraz przynajmniej roczne doświadczenie zawodowe,
  • skrupulatność, dokładność, umiejętność pracy z dużą ilością informacji,
  • pełna dyspozycyjność, tj. brak innych stałych zajęć,
  • miejsce zamieszkania w Polsce,
  • warunki do pracy w domu (pokój do wyłącznego użytku, spokój, internet).

Oferujemy:

  • komputer służbowy,
  • możliwość pracy z domu,
  • pracę w środowisku międzynarodowym,
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,
  • komercyjne konto Skype oraz Zoom do rozmów telefonicznych.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV oraz życiorysu w języku angielskim. Prosimy o umieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy