Specjalista ds. Obsługi Klienta z Językiem Czeskim / Słowackim

Colours Factory Sp. z o.o.

  • Piła

    Piła, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • prezentacja oferty firmy oraz doradztwo produktowe,

  • wsparcie procesu realizacji zamówień,

  • kompleksowa i skuteczna obsługa klientów firmy,

  • wykonywanie tłumaczeń i korekt językowych,

  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez wysoką jakość obsługi,

  • budowanie długotrwałych relacji z aktualnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych,

  • współpraca z działem produkcji, kontroli jakości, księgowości oraz z działem graficznym.

Nasze wymagania

  • znajomość języka czeskiego lub języka słowackiego na poziomie native speaker w mowie i piśmie – warunek konieczny,

  • dyspozycyjność do pracy w trybie stacjonarnym w siedzibie firmy,

  • komunikatywna znajomość języka polskiego,

  • umiejętność pracy w warunkach wielozadaniowości,

  • umiejętność nawiązywania relacji i współpracy w zespole,

  • bardzo dobra obsługa komputera oraz pakietu MS Office,

  • łatwość w komunikacji oraz umiejętność nawiązywania otwartych i trwałych relacji z klientami.

Mile widziane

  • doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta będzie dużym atutem.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • konkurencyjne wynagrodzenie + system premiowy,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • nagrody pieniężne w programie poleceń pracowniczych,

  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,

  • dużą samodzielność działania, możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań,

  • szkolenia językowe – platforma e-learning do nauki języka angielskiego lub niemieckiego,

  • przyjazną atmosferę pracy, wsparcie przełożonego i zespołu.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, aplikuj! Czekamy właśnie na Ciebie!

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się drukarni w Polsce. Naszą siłą są nasi pracownicy, którzy stanowią naprawdę zgrany, pełen inspiracji zespół. Czeka na Ciebie praca w firmie należącej do czołówki polskich firm sektora poligraficznego. Poznaj naszą ofertę i już dziś dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy