Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem czeskim

ORLEN OIL Sp. z o.o.

  • Fabryczna 22, Trzebinia
    Trzebinia, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Fabryczna 22

Trzebinia

Twój zakres obowiązków

  • Właściwa i sprawna obsługa klienta eksportowego

  • Przyjmowanie, wprowadzanie do systemu i potwierdzanie zamówień od klientów, zgodnie z przyjętymi standardami

  • Monitorowanie terminów realizacji zamówień oraz ustalanie z odbiorcami terminów odbioru produktów

  • Uzgadnianie i koordynowanie transportów

  • Prawidłowe i terminowe wystawianie dokumentów sprzedaży

  • Przygotowywanie korekt dokumentów

  • Współpraca z pracownikami SNP Urzędu Celnego

  • Bieżąca współpraca z pozostałymi działami spółki

Nasze wymagania

  • Znajomość języka czeskiego (min. A2) oraz angielskiego (min. B1)

  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Znajomość zasad obsługi klienta, w tym za pośrednictwem Contact Center

  • Umiejętności analityczne

  • Wysokie zdolności komunikacyjne

  • Koncentracja na rozwiązywaniu problemu

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Wiedza specjalistyczna z zakresu obsługi klienta

Mile widziane

  • Podstawowa znajomość środowiska SAP

  • Znajomość branży środków smarnych

To oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań w firmie należącej do czołowej Grupy Kapitałowej w Polsce

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie

  • System premii i nagród

  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy

  • Możliwość pracy z ekspertami z różnych dziedzin

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • inicjatywy dobroczynne

Dodatkowo otrzymasz

Mobilność wewnątrz Grupy ORLEN i możliwość rozwoju w zagranicznych spółkach

Mentoring pracowniczy wspierający Twój rozwój zawodowy

Programy well-beingowe wspierające Twój dobrostan

Program wspierający rodzinę