Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. obsługi klienta z językiem francuskim

AIKON Distribution Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Bytom, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

AIKON Distribution Sp. z o.o. Sp. k.

Łagiewnicka 25

Bytom

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie wycen do systemu informatycznego oraz przesyłanie ich do działu wycen;
  • pozyskiwanie telefoniczne nowych potencjalnych klientów,
  • kontrola poprawności zamówień przed ich uruchomieniem do produkcji;
  • organizacja wysyłek zamówionych towarów i współpraca z działem logistyki w firmie;
  • opracowywanie oraz koordynowanie reklamacji;
  • inne zadania wspomagające pracę Przedstawicieli Handlowych.

Nasze wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka francuskiego;
  • motywacja i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań;
  • umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy.

Mile widziane

  • doświadczenie w branży okiennej.

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne
  • świętowanie urodzin

Osoba pracująca na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za wspomaganie Przedstawicieli Handlowych na rynku francuskim w działaniach handlowych oraz administracyjnych związanych z rozwojem eksportu i sieci sprzedaży.

Znajomość języka jest bardzo ważnym warunkiem, ale nie jest to zaletą powodującą zatrudnienie. Bardzo ważna jest dla nas ciekawa osobowość, bystrość, kreatywność w działaniu nie jako slogan lecz prawdziwe cechy charakteru.

Szansę na zatrudnienie mają osoby, które chcą rzetelnie pracować, realizować się oraz osiągać dobre wyniki sprzedażowe.

Specjalista ds. obsługi klienta z językiem francuskim, Łagiewnicka 25, Bytom