Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem francuskim lub niemieckim

VISION WARSAW Sp. z o.o.O firmie

VISION WARSAW Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 81

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczna i mailowa obsługa klienta w języku angielskim i francuskim/niemieckim

  • procesowanie i nadzorowanie rezerwacji

  • bieżące prace administracyjne we wszystkich lokalizacjach VISIONAPARTMENTS

  • codzienna współpraca z innymi zespołami i zagranicznymi oddziałami firmy

  • praca z wieloma systemami i programami, m.in. VMS, SIX Saferpay, Glutz, Winkey, Assa Abloy (po uprzednim szkoleniu)

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (co najmniej poziom C1)

  • znajomość innych języków obcych, zwłaszcza niemieckiego lub francuskiego, będzie dodatkowym atutem

  • mile widziane doświadczenie w turystyce i/ lub w obsłudze klienta

  • ukierunkowanie na obsługę klienta, umiejętności organizacyjne i zarządzania czasem

  • dokładność, odpowiedzialność, elastyczność

  • umiejętność pracy pod presją i wielozadaniowość

  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office Suite (szczególnie Word i Outlook), łatwość w poznawaniu nowych programów

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, dynamicznie rozwijającej się w Europie

  • Dogodną lokalizację biura w ścisłym centrum Warszawy (okolice Dworca Centralnego)

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze zatrudnienia

  • Prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport

  • Szkolenie wprowadzające

  • Możliwość skorzystania z darmowych noclegów w ramach oferty firmy w wybranych lokalizacjach

  • Pracę w przyjaznej atmosferze

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

VISIONAPARTMENTS to firma powstała w Szwajcarii, w 1999 roku, specjalizująca się w wynajmie stylowych, w pełni wyposażonych apartamentów o wysokim standardzie. Firma VISIONAPARTMENTS powstała jako niewielki startup i w krótkim czasie urosła do rangi lidera na szwajcarskim rynku. Obecnie w ofercie firmy znajduje się ponad 1200 wysokiej klasy apartamentów w Szwajcarii, Niemczech, Austrii, Polsce i innych krajach Europy.

Przewiń do profilu firmy