Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi klienta z językiem francuskim

SmartHRO firmie

  • Luboń, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Jesteśmy Agencją pośrednictwa pracy zarejestrowaną w KRAZ pod numerem 23064 i zapraszamy Państwa do udziału w procesie rekrutacji.

Dla naszego Klienta, producenta mebli z Poznania, firmy która stawia na ludzi w swoim Zespole, w związku z utworzeniem nowego miejsca pracy poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko:

SPECJALISTA DS.OBSŁUGI KLIENTA Z JĘZYKIEM FRANCUSKIM

Nr ref.: SFR/2021
Miejsce pracy: Poznań/woj.wielkopolskie

Główne zadania na stanowisku:

  • kontakt z klientami francuskojęzycznymi za pomocą e-mail, telefon,
  • budowanie dobrych i trwałych relacji z klientami,
  • odpowiadanie na bieżące zamówienia,
  • obsługa reklamacji,
  • obsługa dokumentacji w języku francuskim.

Na czym zależy Klientowi:

  • około 1 rocznym doświadczeniu na stanowisku specjalisty ds. obsługi klienta w języku francuskim, może być w dowolnej branży - warunek konieczny,
  • dobrej znajomość języka francuskiego, przynajmniej B2 - warunek konieczny,
  • bardzo dobrej organizacji pracy,
  • wspieraniu Zespołu, dobrej współpracy zespołowej,
  • nastawieniu proklienckim oraz umiejętności stawiania priorytetów.

Klient oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe, adekwatne do umiejętności,
  • umowę w oparciu o umowę o pracę,
  • premię wypłacaną w systemie miesięcznym, zależną od wyników,
  • wsparcie całego Zespołu, potrzebne szkolenia,
  • opiekę medyczną,
  • możliwość dalszego rozwoju i awansu w strukturze, która cały czas się rozwija.

ZAPRASZAMY DO FIRMY, KTÓRA STAWIA NA ROZWÓJ SWOICH PRACOWNIKÓW :)

Oczekują Państwo nowych wyzwań zawodowych?
Jeśli tak, to ta oferta jest dla Państwa!
Prosimy o wysyłanie CV w języku polskim oraz dopisanie w CV zgody:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SmartHR z siedzibą w Poznaniu 61-806 u. Św. Marcin 29/8 dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”

Zapraszamy do aplikowania osoby zmotywowane do zmiany pracy lub osoby poszukujące pracy. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość.

Ogłoszenie archiwalne