Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem francuskim

All Windows Group Sp. z o.o

  • Nysa

    Nysa, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • udzielanie informacji i rozwiązywanie problemów zgłoszonych przez Klientów

  • przygotowywanie wycen zgodnie z obowiązującymi procedurami

  • przyjmowanie i wprowadzanie zamówień

  • rozpatrywanie wpływających zapytań i reklamacji od Klientów

  • bieżąca obsługa klienta

  • stała współpraca z pozostałymi działami

Nasze wymagania

  • znasz język francuski na poziomie min. C1 (warunek konieczny)

  • posiadasz znajomość pakietu MS Office

  • potrafisz i lubisz współpracować z zespołem

  • jesteś komunikatywny/a

  • posiadasz doświadczenie w obsłudze klienta

  • dobrze czujesz się w pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • jasny system premiowy oparty o konkretne wskaźniki

  • dynamiczne środowisko pracy i duże możliwości rozwoju zawodowego

  • możliwość uczestnictwa w licznych rekrutacjach wewnętrznych (w pierwszej kolejności szukamy talentów u siebie)

  • realny wpływ na rozwój firmy poprzez realizację naszego planu strategicznego Horyzont2025

  • przyjazną atmosferę pracy oraz bardziej doświadczonych kolegów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedząj

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • dofinansowane obiady

Istniejemy na rynku już 25 lat i z pasją oraz zaangażowaniem tworzymy stolarkę okienną i drzwiową. Nasza szeroka oferta produktowa obejmuje okna PCV, aluminiowe, drzwi podnoszono-przesuwne, drzwi zewnętrzne, rolety zewnętrzne nadstawne, żaluzje fasadowe oraz szyby. Produkty dostarczamy do wielu krajów Europy, a obecnie rozszerzamy ekspansję na inne kontynenty.

• Każdy z nas ma realne możliwości awansu oraz udziału w rekrutacji wewnętrznej (większość naszej kadry kierowniczej to pracownicy, którzy awansowali z niższych stanowisk)

• Pracujemy w małych zespołach, dzięki czemu komunikacja przebiega sprawnie, a atmosfera praca jest swobodna i przyjazna

• Chętnie dzielimy się swoim doświadczeniem ułatwiając innym realizację ich zadań. Nie boimy się zadawać pytań bo wiemy, że dzięki temu wspólnie osiągniemy zamierzone efektyI

Przewiń do profilu firmy