Logo Pracuj.pl

Specjalista ds obsługi klienta z językiem francuskim

OpsTalentO firmie

  • podlaskie
    podlaskie
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczna i mailowa obsługa klienta francuskojęzycznego (połączenia przychodzące)
  • Odpowiadanie na zapytania dotyczące usług i produktów firmy, obsługa posprzedażowa
  • Rozpatrywanie zapytań i pomoc w rozwiązywaniu bieżących problemów klientów

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy od poniedziałku do piątku od 7-23, weekendy 9-19
  • Bardzo dobra znajomość jęz. francuskiego w mowie i w piśmie (warunek konieczny)
  • Umiejętność radzenia sobie z wymagającym klientem
  • Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Pracę w pełnym i niepełnym wymiarze godzin
  • Sprzęt firmowy do pracy z domu
  • Transparentny feedback co 6 miesięcy
  • System motywacyjny połączony z bonusami
  • Platformę do nauki języków obcych
  • Kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie
  • Wyjazdy w ramach górskiego klubu turystycznego PMC
  • Udział w inicjatywach pracowniczych (tandemy językowe, wymiana umiejętności)
  • Wyjątkową atmosferę opartą o wewnętrzną kulturę i wartości 5H

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • paczki świąteczne
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • language cafe
  • klub turystyczny
  • wyjątkowa atmosfera
  • work-life balance

Dołącz do międzynarodowej, patchworkowej rodziny OpsTalent - Przychodzimy do pracy z uśmiechem, nawet w poniedziałki! Chętnie sobie pomagamy i cenimy wspólnie spędzony czas. W OpsTalent stawiamy na kulturę, którą sami budujemy według wartości 5H. Kiedy przekraczasz próg naszego biura, na pewno wyczujesz pozytywną atmosferę, dobrą dawkę humoru i szacunek, którym się darzymy. Dla nas praca to nie tylko zawodowa satysfakcja, ale realizowanie projektów z pasją.

Zobacz, jacy jesteśmy: www.opstalent.com

Specjalista ds obsługi klienta z językiem francuskim, podlaskie