Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem francuskim

AUTO HURT Części SamochodoweO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma P.H. Auto-Hurt s.c. działająca w branży motoryzacyjnej od ponad 18 lat zatrudni osobę specjalizująca się w obsłudze Klienta. Poszukujemy osoby młodej, ambitnej mającej pojęcie o obsłudze Klienta. Tworzymy zgrany, młody zespół dla którego najważniejsza jest atmosfera i skierowanie na sukces. Istnieje możliwość zatrudnienia młodej, ambitnej osoby, którą przeszkolimy z obsługi Klienta.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na wyżej wymienionym stanowisku będzie odpowiedzialna za nawiązywanie oraz utrzymywanie relacji handlowych z kontrahentami zagranicznymi, w szczególności z kontrahentami z krajów francuskojęzycznych.

Wymagania:

  • z uwagi na specyfikę stanowiska biegła znajomość języka francuskiego w mowie i piśmie jest wymagana
  • pozyskiwanie nowych klientów i budowanie z nimi długofalowych relacji biznesowych
  • utrzymywanie kontaktu telefonicznego z obecnymi partnerami handlowymi
  • aktywny wkład w tworzenie dobrego wizerunku firmy na rynkach zagranicznych
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i prowadzeniu rozmów telefonicznych
  • umiejętność posługiwania się programami z Pakietu Office
  • umiejętność poruszania się i znajomość aukcji Ebay
  • dobra organizacja pracy własnej
  • rzetelność
  • możemy przyjąć także młodą, ambitną osobę do przeszkolenia

Oferujemy:

  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w przyjaznej i spokojnej atmosferze
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy