Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem francuskim

Klient Pracuj.plO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie pracy zgodnie z założeniami biznesowymi firmy
  • Kontakt z Klientami z rynku francuskiego w celu realizacji zamówień: przyjmowanie i rejestracja zamówień w systemie, przygotowywanie dokumentacji, weryfikacja poziomu jego realizacji
  • Fakturowanie – faktury pro-forma, faktury VAT, zaliczki, wystawianie not i faktur korygujących
  • Potwierdzanie terminów dostaw
  • Analiza przeterminowanych płatności oraz podejmowanie działań windykacyjnych zgodnie z procedurami firmowymi
  • Dbałość o poprawność danych wprowadzanych do systemu
  • Tworzenie raportów w odpowiedzi na bieżące potrzeby
  • Współpraca z działem handlowym w ramach grupy

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny (bezpośredni kontakt z Klientami)
  • Doświadczenie w dziedzinie obsługi klienta oraz budowania długotrwałych relacji
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Samodzielność, dokładność, skrupulatność
  • Łatwość nawiązywania relacji interpersonalnych
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Znajomość języka angielskiego – mile widziana
  • Znajomość systemu SAP – będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w dużej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – umowa na czas nieokreślony po okresie próbnym
  • Niezbędne szkolenia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna, możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego
  • Przyjazna, niekorporacyjna atmosfera
  • Możliwość pracy zdalnej

Międzynarodowa firma produkcyjna

w związku z ciągłym rozwojem aktualnie poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Obsługi Klienta

– z językiem francuskim

Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem francuskim, Warszawa