Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem francuskim

Klient Pracuj.plO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie pracy zgodnie z założeniami biznesowymi firmy

  • Kontakt z Klientami z rynku francuskiego w celu realizacji zamówień: przyjmowanie i rejestracja zamówień w systemie, przygotowywanie dokumentacji, weryfikacja poziomu jego realizacji

  • Fakturowanie – faktury pro-forma, faktury VAT, zaliczki, wystawianie not i faktur korygujących

  • Potwierdzanie terminów dostaw

  • Analiza przeterminowanych płatności oraz podejmowanie działań windykacyjnych zgodnie z procedurami firmowymi

  • Dbałość o poprawność danych wprowadzanych do systemu

  • Tworzenie raportów w odpowiedzi na bieżące potrzeby

  • Współpraca z działem handlowym w ramach grupy

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny (bezpośredni kontakt z Klientami)

  • Doświadczenie w dziedzinie obsługi klienta oraz budowania długotrwałych relacji

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Samodzielność, dokładność, skrupulatność

  • Łatwość nawiązywania relacji interpersonalnych

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Znajomość języka angielskiego – mile widziana

  • Znajomość systemu SAP – będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w dużej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – umowa na czas nieokreślony po okresie próbnym

  • Niezbędne szkolenia

  • Elastyczne godziny pracy

  • Benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna, możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego

  • Przyjazna, niekorporacyjna atmosfera

  • Możliwość pracy zdalnej

Klient Pracuj.pl

Międzynarodowa firma produkcyjna

w związku z ciągłym rozwojem aktualnie poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Obsługi Klienta

– z językiem francuskim

Przewiń do profilu firmy