Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem hiszpańskim i angielskim

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 2017-08-04
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 2017-09-03)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

DGS Poland Sp. z o.o. (dawniej Oticon Polska Production Sp. z o.o.) należy do William Demant Holding, który skupia szereg niezależnych firm i marek, zajmujących się projektowaniem, produkcją oraz sprzedażą aparatów słuchowych, urządzeń diagnostycznych oraz interaktywnych urządzeń komunikacyjnych. WDH wraz z 8 tyś. pracowników i przychodami wartości ponad 1,1 miliarda euro rocznie, zajmuje pozycję światowego lidera na rynku, w swojej branży. DGS stanowi nową tożsamość dla organizacji wewnętrznych usług w ramach WDH zmierzającą do wykonywania szeregu funkcji w tym IT, Finanse, HR, Produkcja, Jakość i Logistyka. Firma DGS Poland rozwija obecnie w Mierzynie k. Szczecina obszary usług wspólnych i zatrudnia ponad 2000 osób, oferując usługi wspierające działalność firm w sposób efektywny i profesjonalny.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Obsługi Klienta
z językiem hiszpańskim i angielskim
Workplace: Szczecin

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli posiadasz zmysł logistyczny.

WYKSZTAŁCENIE

Nie jest dla nas priorytetem, ale Twoją niezwykłą zaletą będą studia wyższe na kierunku logistyki. Kluczowe znaczenie ma dla nas także znajomość języków obcych. Jeśli porozumiewasz się biegle w języku hiszpańskim i angielskim to mamy pracę idealną dla Ciebie.

DOŚWIADCZENIE

Najlepiej zdobyte w dziale logistyki lub w firmie produkcyjnej. Poszukujemy osoby, która w swoim doświadczeniu łączy wiedzę techniczną z umiejętnością obsługi klienta na najwyższym poziomie, a także której nieobce są korporacyjne standardy pracy. Mile widziana byłaby znajomość systemów MRP/ERP (pracujemy w Microsoft Dynamics Navision/QAD).

UMIEJĘTNOŚCI

Do naszego Działu Obsługi Klienta potrzebujemy osoby, która wesprze środowisko produkcji aparatów słuchowych poprzez budowanie dojrzałych relacji z dedykowanymi partnerami biznesowymi. Twoja współpraca obejmowałaby ponadto codzienny kontakt z pracownikami działu planowania i dystrybucji oraz z zagranicznymi oddziałami firmy. Ważne jest dla nas, że potrafisz z pasją pracować w zespole i chętnie wymieniasz się doświadczeniem.

TWOJE ZADANIA

  • koordynacja zamówień sprzedaży,
  • kontakt z zagranicznymi oddziałami sprzedaży bezpośredniej,
  • potwierdzanie i aktualizację dat dostaw z wykorzystaniem systemu MRP/ERP,
  • przygotowywanie dokumentów do wysyłki i fakturowanie,
  • analiza i raportowanie wskaźników dystrybucji (delivery performance).

NASZA OFERTA

Oferujemy pracę w bardzo przyjaznym, pomocnym i profesjonalnym zespole. W naszym gronie będziesz miał/a nie tylko możliwość rozwoju poprzez kontakt z fachowcami w swoich dziedzinach, ale również m.in. wyjazdy służbowe i uczestnictwo w szkoleniach. Chcemy zapewnić, iż dajemy możliwość wdrażania własnych pomysłów.

Twoje miejsce pracy to jedna z naszych lokalizacji w Mierzynie, dokąd możesz dojechać bezpłatnym, firmowym autobusem. Dodatkowo dbamy o zdrowie i ducha – oferujemy pakiet Medicover, zachęcamy do skorzystania z firmowej siłowni lub zamiast autobusem czy autem, przyjedź do pracy rowerem, który bezpiecznie zostawisz w wydzielonym miejscu. Możesz również wziąć udział w corocznym pikniku rodzinnym z koncertem gwiazdy polskiej estrady, a popołudniami skorzystać ze zniżkowych biletów do kina. Dodatkowo podczas urlopu udostępniamy naszym pracownikom za symboliczną opłatą domki letniskowe w Danii.

More information about us at:
www.poland.dgs.com

Oferty z dopisaną klauzulą: Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 101, poz. 926) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla procesu rekrutacji w DGS Polska Sp. z .o.o., prosimy przesyłać za pomocą przycisku "Aplikuj".

Uprzejmie informujemy, że nadesłanych dokumentów nie zwracamy.
Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się