Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem hiszpańskim

  • Oświęcim, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 29.11.2017
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 29.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Jedna z największych firm chemicznych w Polsce. Istniejąc od 1945 roku jesteśmy działającym w skali globalnej liderem w produkcji surowców, w tym przede wszystkim kauczuku do produkcji opon, materiałów termoizolacyjnych, surowców dla chemii budowlanej. Dowiedz się o nas więcej>>

Specjalista ds. Obsługi Klienta
z językiem hiszpańskim
Miejsce pracy: Oświęcim
SPE/1711/257/511

Zadania:

  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • Obsługa procesu sprzedaży produktów
  • Przyjmowanie zamówień, potwierdzanie, realizacja wysyłek, fakturowanie
  • Monitorowanie stanu zadłużenia klientów
  • Harmonogramowanie sprzedaży w sposób gwarantujący terminową dostawę do klienta
  • Zamawianie środków transportu
  • Prowadzenie, monitorowanie i rozliczanie składów magazynowych krajowych i zagranicznych
  • Bieżąca archiwizacja dokumentów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne)
  • Doświadczenie w obsłudze klienta
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego - wymóg konieczny
  • komunikatywna znajomość języka hiszpańskiego – wymóg konieczny
  • Umiejętność obsługi komputera (MS Office, znajomość SAP będzie dodatkowym atutem)
  • Komunikatywność i nastawienie na współpracę w grupie
  • Zdolności organizacyjne i analityczne
  • Umiejętność ustalania priorytetów oraz pracy pod presją czasu
  • Przedsiębiorczość i zaangażowanie w działaniu
  • Odpowiedzialność za powierzone działania
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Samodzielność na stanowisku pracy
  • Pracę w doświadczonym zespole w Firmie o zasięgu globalnym
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego przez udział w nowych projektach od pierwszych dni pracy
  • Podnoszenie kompetencji przez udział w szkoleniach, kursach językowych, kursach e-learningowych, etc.
Nasza firma jest miejscem dla ludzi otwartych na nowe doświadczenia i zdobywanie wiedzy. Wspieramy proces uczenia się naszych pracowników i otwieramy przed nimi nowe możliwości oczekując w zamian zaangażowania w realizację wspólnych projektów i inwestycji.
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o nadsyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV i List Motywacyjny) poprzez wypełnienie ankiety rekrutacyjnej:

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się