Ta oferta pracy jest nieaktualna od 355 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem hiszpańskim

  • Oświęcim, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 29.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jedna z największych firm chemicznych w Polsce. Istniejąc od 1945 roku jesteśmy działającym w skali globalnej liderem w produkcji surowców, w tym przede wszystkim kauczuku do produkcji opon, materiałów termoizolacyjnych, surowców dla chemii budowlanej. Dowiedz się o nas więcej>>

    Specjalista ds. Obsługi Klienta
    z językiem hiszpańskim
    Miejsce pracy: Oświęcim
    SPE/1711/257/511

    Zadania:

    • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
    • Obsługa procesu sprzedaży produktów
    • Przyjmowanie zamówień, potwierdzanie, realizacja wysyłek, fakturowanie
    • Monitorowanie stanu zadłużenia klientów
    • Harmonogramowanie sprzedaży w sposób gwarantujący terminową dostawę do klienta
    • Zamawianie środków transportu
    • Prowadzenie, monitorowanie i rozliczanie składów magazynowych krajowych i zagranicznych
    • Bieżąca archiwizacja dokumentów

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne)
    • Doświadczenie w obsłudze klienta
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego - wymóg konieczny
    • komunikatywna znajomość języka hiszpańskiego – wymóg konieczny
    • Umiejętność obsługi komputera (MS Office, znajomość SAP będzie dodatkowym atutem)
    • Komunikatywność i nastawienie na współpracę w grupie
    • Zdolności organizacyjne i analityczne
    • Umiejętność ustalania priorytetów oraz pracy pod presją czasu
    • Przedsiębiorczość i zaangażowanie w działaniu
    • Odpowiedzialność za powierzone działania
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Samodzielność na stanowisku pracy
    • Pracę w doświadczonym zespole w Firmie o zasięgu globalnym
    • Dobrą atmosferę pracy
    • Możliwość rozwoju zawodowego przez udział w nowych projektach od pierwszych dni pracy
    • Podnoszenie kompetencji przez udział w szkoleniach, kursach językowych, kursach e-learningowych, etc.
    Nasza firma jest miejscem dla ludzi otwartych na nowe doświadczenia i zdobywanie wiedzy. Wspieramy proces uczenia się naszych pracowników i otwieramy przed nimi nowe możliwości oczekując w zamian zaangażowania w realizację wspólnych projektów i inwestycji.
    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o nadsyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV i List Motywacyjny) poprzez wypełnienie ankiety rekrutacyjnej: