Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim (e-commerce)

CSP Customer Services PolskaO firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczna i mailowa obsługa klienta
  • Pomoc w realizacji zamówień, zwrotów i reklamacji
  • Udzielanie informacji na temat produktów i procesu zakupu
  • Potwierdzanie terminu dostawy oraz cen produktów i usług

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, nastawienie na klienta
  • Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera

Mile widziane

  • Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku, pomiędzy 7:00-19:00
  • Kompleksowe szkolenie wdrażające możliwe do przeprowadzenia zdalnie
  • Atrakcyjne dwuskładnikowe wynagrodzenie
  • Możliwość pracy zdalnej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop
  • dofinansowanie lunchu
  • coroczna akcja poszukiwania talentów
  • sezonowe akcje i niespodzianki
  • atrakcyjny system premiowy

CSP Customer Services Polska

CSP Customer Services Polska Sp. z o.o jest częścią Adecco S.A. - oraz spółką-córką Adecco Business Solutions GmbH. Na zlecenie międzynarodowych firm świadczymy kompleksowe usługi z branży Business Process Outsourcing. W związku z rozwojem projektu dla naszego Kontrahenta - firmy zajmującej się sprzedażą sprzętu elektronicznego, poszukujemy pracowników do naszego zespołu.

Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim (e-commerce), Poznań