Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim (e-commerce)

CSP Customer Services Polska

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczna i mailowa obsługa klienta

  • Pomoc w realizacji zamówień, zwrotów i reklamacji

  • Udzielanie informacji na temat produktów i procesu zakupu

  • Potwierdzanie terminu dostawy oraz cen produktów i usług

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, nastawienie na klienta

  • Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera

Mile widziane

  • Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Pracę od poniedziałku do piątku, pomiędzy 7:00-19:00

  • Kompleksowe szkolenie wdrażające możliwe do przeprowadzenia zdalnie

  • Atrakcyjne dwuskładnikowe wynagrodzenie

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

  • dofinansowanie lunchu

  • coroczna akcja poszukiwania talentów

  • sezonowe akcje i niespodzianki

  • atrakcyjny system premiowy

CSP Customer Services Polska Sp. z o.o jest częścią Adecco S.A. - oraz spółką-córką Adecco Business Solutions GmbH. Na zlecenie międzynarodowych firm świadczymy kompleksowe usługi z branży Business Process Outsourcing. W związku z rozwojem projektu dla naszego Kontrahenta - firmy zajmującej się sprzedażą sprzętu elektronicznego, poszukujemy pracowników do naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy