Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim - ½ etatu

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.02.2018
  • Ważna jeszcze 13 dni (do 08.03.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Arvato Polska jest częścią międzynarodowego koncernu Bertelsmann. Od lat jesteśmy liderem rynku w zakresie kompleksowych usług outsourcingowych. Aktualnie w związku z dynamicznym rozwojem naszej organizacji poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim
– ½ etatu
Miejsce pracy: Katowice
Nr ref: SP/KTW/12/2017

Zadania:

  • obsługa telefoniczna klienta w zakresie przetwarzania danych dotyczących kont (potwierdzanie sald, monitorowanie spłat należności),
  • opracowywanie planów spłaty należności i wdrażanie stosownych rozwiązań w tym celu
  • rozpatrywanie skarg klienta z uwzględnieniem odpowiedniej terminowości.

Nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie, jeśli:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu bardzo dobrym (min. B2),
  • dokładność, sumienność w realizacji zadań,
  • umiejętność pracy w zespole i dynamicznym środowisku,
  • znajomość pakietu MS Office w praktyce
  • mile widziane doświadczenie w pracy w SSC lub/oraz przy obsłudze klienta.

W zamian oferujemy:

  • umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem;
  • elastyczny czas pracy;
  • profesjonalne szkolenia wdrażające;
  • niepowtarzalną możliwość uczestnictwa w organizowaniu projektów, procesów będących przedmiotem działalności katowickiego biura;
  • zróżnicowany pakiet benefitów dla każdego pracownika (prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy);
  • innowacyjne i przyjazne środowisko pracy;
  • nowoczesne biuro w samym centrum Katowic.

 Osoby zainteresowane prosimy o wybranie opcji "Aplikuj"

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Arvato Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 65/79, 00-697 Warszawa, Oddział „Arvato Services Polska” w Plewiskach, ul. Kolejowa 150, 62-064 Plewiska k. Poznania, zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity: Dz.U. 2014 r. poz. 1182. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.