Oferta pracy

Specjalista ds. obsługi Klienta z językiem niemieckim

CCIG Group sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczna obsługa niemieckojęzycznych Klientów dużej marki odzieżowej

  • udzielanie odpowiedzi na pytania Klienta dotyczące realizacji zamówień, płatności, zwrotów

  • obsługa Klienta zgodnie ze standardami projektu

Nasze wymagania

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie min. C1

  • otwartość na pracę również w weekendy,

  • silna orientacja na Klienta i umiejętność budowania relacji

  • wysoka kultura osobista

  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • atrakcyjną stawkę godzinową i premie za realizowane zadania

  • profesjonalny pakiet szkoleniowy przed rozpoczęciem współpracy

  • elastyczny grafik pracy

  • rozwój zawodowy, możliwość awansu wewnętrznego w różnych obszarach biznesowych lub działach wsparcia

  • możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożenia

  • swobodny dress code i świetną atmosferę

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

Wiemy, co warto powiedzieć. W ofercie naszego call center znajdują się wszystkie kanały komunikacji, zarówno te tradycyjne, jak i te nowoczesne, w oczekiwany sposób odpowiadamy na potrzeby naszych Klientów, pracujemy tak, by każdy mógł cieszyć się, że to właśnie z nami może realizować swoje cele.

Przewiń do profilu firmy