Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

Unique People sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Aleja Grunwaldzka 103a

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

Szukamy Specjalisty do spraw obsługi klienta ze znajomością języka niemieckiego, który dołączy do kilkuosobowego zespołu. Zajmujemy się odbieraniem połączeń przychodzących, obsługą maili w języku niemieckim, procesujemy reklamacje oraz zwroty, a także udzielamy informacji o zamówieniach, dostępnych produktach i promocjach.

Dlatego jeśli:

● Wiesz jak postępować przy Beschwerde i Rückerstattung,

● Obsługa i standardy to dla Ciebie nic trudnego,

● Jesteś zorientowany na cel i rozwój,

● Poszukujesz miejsca, gdzie spotkasz ludzi inspirujących i pełnych zapału,

● Doceniasz die Zusammenarbeit,

● Wiesz, że pomoc i wsparcie to podstawa relacji w pracy,

to szukamy właśnie CIEBIE!

Nasze wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum C1,

  • Wysoka kultura osobista oraz przyjazne nastawienie do Klientów,

  • Dyspozycyjność minimum 25 godzin w tygodniu, część naszych pracowników bez problemu łączy pracę w CCIG ze studiami lub swoim hobby.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z ludźmi lub obsłudze Klienta,

  • Podstawowa znajomość programów komputerowych.

To oferujemy

  • Gwarantujemy stałą stawkę godzinową oraz premie za zrealizowane zadania,

  • Elastyczny grafik oraz indywidualne podejście, pracujemy od poniedziałku do piątku - z możliwością dodatkowych zmian w sobotę,

  • 8 godzin dziennie, a może 6? To Ty decydujesz ile czasu poświęcasz na pracę,

  • Otwarta ścieżka rozwoju i awansu w strukturze, większość naszej kadry zaczynała karierę w CCIG od obsługi klienta,

  • Praca zdalna? Oczywiście, wystarczy tylko ukończyć okres wdrożenia (pierwszy miesiąc pracujemy w biurze),

  • Korporacyjny styl? Nie u nas, nie wymagamy dress code, doceniamy indywidualizm.

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

Agencja Zatrudnienia Unique People o numerze 27584 prowadzi kompleksowy zakres usług rekrutacyjnych dla wszystkich spółek CCIG Group.

CCIG Group to wyjątkowa organizacja w branży contact center, tworzona przez profesjonalistów wyspecjalizowanych w skutecznej wielokanałowej komunikacji biznesu. Stawiamy na elastyczne procesy, nowoczesne technologie i kreatywnych ludzi. Jesteśmy największą grupą call center w Polsce.

Przewiń do profilu firmy