Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

Gościcińska Fabryka Mebli Sp. z o.o.

  • Gościcino (pow. wejherowski)

    Gościcino (pow. wejherowski), pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • fachowe doradztwo z zakresu asortymentu

  • obsługa zamówień klientowskich od zapytania do dostawy

  • śledzenie oraz monitorowanie prawidłowej realizacji zamówień

  • współpraca z przedstawicielami handlowymi oraz spedytorem

Nasze wymagania

  • znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie umożliwiająca swobodną komunikację (warunek konieczny)

  • dobra znajomość obsługi komputera

  • odpowiedzialność, umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy w zespole

  • komunikatywność oraz działanie zorientowane na kliencie

Mile widziane

  • Praca w Niemczech

  • Praca w sektorze meblarskim

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • szkolenia wewnętrzne przygotowujące do nowych obowiązków

  • możliwość swobodnego rozwoju oraz zdobywania doświadczeń w międzynarodowym środowisku

  • pakiet socjalny (m.in. karta multisport, bonus świąteczny, dofinansowanie wycieczek organizowanych przez pracodawcę)

  • zniżki na firmowe produkty

  • zrównoważona praca w zgranym zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Grupa kapitałowa Klose należy do czołowych producentów mebli z litego drewna w Europie. Posiadamy ponad 100-letnie doświadczenie i tradycję, dzięki czemu cieszymy się dużym zaufaniem naszych klientów z całej Europy. Dołącz do naszego zespołu, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

Miejsce pracy: Gościcino (k/Wejherowa, blisko SKM)

Przewiń do profilu firmy

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Proszę o przesłanie dokumentów (najlepiej w języku niemieckim) poprzez przycisk aplikuj.