Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim i angielskim

VOLVO GROUP BELGIUM

  • Gandawa, Belgia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Twój główny cel to zapewnienie jak najlepszej obsługi klienta i jakości, która wzmocni wizerunek naszej marki. Jako specjalista ds. obsługi klienta, gwarantujesz doskonałą komunikację z klientami, kierowcami, dilerami oraz innymi partnerami, aby pojazdy naszej marki jak najszybciej znalazły się z powrotem na drodze.

  • Będziesz odpowiadać za profesjonalny przebieg napraw, wprowadzenie danych do naszego programu, proaktywne sprawdzanie statusu naprawy, negocjacje finansowe, logistyczne i techniczne w celu przyśpieszenia interwencji.

  • Będziesz w kontakcie z klientem stawiając jego potrzeby na pierwszym miejscu i informując go na bieżąco o sytuacji zgodnie ze zdefiniowanym procesem.

  • Będziesz poszukiwać niestandardowych rozwiązań problemów naszych klientów, eskalować sytuacje pozornie bez wyjścia, stale współpracując z kolegami z innych zespołów.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość niemieckiego i polskiego, a także angielskiego.

  • Umiejętności komunikacyjne, pozytywne podejście i wysoka motywacja.

  • Pozytywne i cierpliwe podejście do klienta.

  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem, elastyczność, praca zespołowa.

  • Gotowość do pracy na zmiany.

  • Gotowość do pracy w Belgii – praca jest częściowo zdalna, ale nie ma możliwości pracy na stałe z Polski.

To oferujemy

  • Konkurencyjna wypłata wraz kosztem dojazdu do miejsca pracy, premią za pracę zmianową, bony żywieniowe

  • Na miejscu restauracja

  • Możliwości rozwoju

  • Międzynarodowe środowisko

  • Wsparcie przy przeprowadzce

  • Równowaga między życiem zawodowym a prywatnym

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

Volvo Action Service w Volvo Trucks zajmuje się obsługą klientów w całej Europie organizując naprawy i obsługę serwisową pojazdów ciężarowych w możliwie jak najkrótszym czasie. Nasze europejskie biura znajdują się w Gandawie (Belgia) oraz w Rugby (Wielka Brytania). Nasi pracownicy pochodzą z całego świata, mówią w 16 różnych językach i oferują obsługę klienta przez całą dobę. Łączy nas wizja Volvo i wzajemny szacunek dla naszych wartości. W Gandawie znajduje się największy dział Volvo Action Service, co dodatkowo zapewnia możliwości rozwoju. Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź https://youtu.be/DOvjAgNCv-s

Przewiń do profilu firmy