Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim i angielskim

ISON Care Sp. z o.o.

  • Sienna 73, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Sienna 73

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • e-mailowa i telefoniczna obsługa klienta w języku niemieckim

  • likwidowanie szkód turystycznych

  • organizowanie pomocy w podróży m. in. wizyty lekarskie, hospitalizacje, transporty dla klientów niemiecko- i polskojęzycznych

Nasze wymagania

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2/C1 – warunek konieczny

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1 – warunek konieczny

  • gotowość do pracy zmianowej lub tylko w weekendy/w porze nocnej

Mile widziane

  • chcesz się rozwijać

  • chcesz mieć kontakt z językami obcymi na co dzień

  • cenisz sobie elastyczny czas pracy

  • lubisz pracować w zespole i pomagać innym

  • jesteś dobrze zorganizowany/a

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie

  • Po 3 miesięcznym szkoleniu w biurze, możliwość pracy zdalnej

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia lub o pracę

  • Elastyczny czas pracy

  • Świetna lokalizacja

  • Zgrany zespół oraz wsparcie przełożonego

  • Częste wyjścia integracyjne

  • Dofinansowanie do wakacji

  • Bony okolicznościowe

  • Pyszna kawa w naszym biurze bez ograniczeń

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • bony towarowe

  • dofinansowanie usług turystycznych

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy APRIL, która od 1988 roku projektuje, zarządza i dystrybuuje rozwiązania ubezpieczeniowe

i assistance dla osób indywidualnych oraz firm. APRIL Polska od ponad 20 lat specjalizuje się w dostarczaniu najwyższej

jakości usług assistance, a także likwidacji szkód na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy