Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. obsługi Klienta z językiem niemieckim

TPG KATOWICE Sp. z o.o.O firmie

TPG KATOWICE Sp. z o.o.

aleja Roździeńskiego 1a

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa Klienta indywidualnego w zakresie rozwiązywania podstawowych problemów technicznych wynikających z użytkowania takich produktów jak smartfony, laptopy, tablety
  • Codzienny kontakt telefoniczny w języku niemieckim z Klientami z Niemiec, Austrii i Szwajcarii
  • Budowanie dobrego wizerunku firmy
  • Dbałość o najwyższą jakość procesów

Nasze wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację min C1
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym min B1/B2
  • Preferowana jest znajomość systemu iOS lub macOS i/lub podobnych technologii
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta zagranicznego

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowa o pracę lub umowa zlecenie (forma zatrudnienia do wyboru przez Kandydata)
  • Premie wynikowe, premie stażowe
  • Pracę zdalną na czas pandemii
  • Stabilne zatrudnienie
  • Elastyczny grafik pracy
  • Realną ścieżkę kariery
  • Benefity min system MedicoverSport, ubezpieczenie na życie MetLife, rabaty pracownicze na sprzęt producenta

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • możliwość pracy zdalnej na czas pandemii

Firma Teleperformance świadczy kompleksowe usługi z zakresu Customer Expierence Management. Jesteśmy obecni w 80 krajach, współpracując z największymi markami na świecie. Obecnie dla jednego z naszych największych klientów – globalnego lidera w dziedzinie najnowszych technologii poszukujemy uzdolnionych językowo osób na stanowisko: Specjalista ds. obsługi Klienta z językiem niemieckim.

Aktualne oferty pracodawcy
Nr ref.: KTW/06/2021

Specjalista ds. obsługi Klienta z językiem niemieckim, aleja Roździeńskiego 1a, Katowice