Ta oferta pracy jest nieaktualna od 73 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. obsługi Klienta z językiem niemieckim

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 12.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma Teleperformance świadczy kompleksowe usługi z zakresu Customer Expierence Management. Jesteśmy obecni w 76 krajach, współpracując z największymi markami na świecie. Obecnie dla jednego z naszych największych klientów – globalnego lidera w dziedzinie najnowszych technologii poszukujemy uzdolnionych językowo osób:

    Miejsce pracy: Katowice
    Wymagania:
    • Znajomość języka niemieckiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację min B2/C1
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • Mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta zagranicznego
    • Sprawna obsługa MS Office
    • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
    • Mile widziane zainteresowanie tematyką nowoczesnych technologii
    • Mile widziana obsługa systemu iOS
    Zakres obowiązków:
    • Kompleksowa obsługa Klienta indywidualnego w zakresie rozwiązywania podstawowych problemów technicznych wynikających z użytkowania takich produktów jak smartfony, laptopy, tablety
    • Codzienny kontakt telefoniczny w języku niemieckim
    • Budowanie dobrego wizerunku firmy
    • Dbałość o najwyższą jakość procesów
    Oferujemy:
    • Umowę o pracę
    • Profesjonalny pakiet szkoleń
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Realną ścieżkę rozwoju
    • Unikatową szansę współtworzenia nowego projektu
    • Możliwość zdobycia wiedzy u niekwestionowanego lidera branży nowych technologii
    • Pracę w prestiżowym budynku-od września będziemy zlokalizowani w kompleksie biurowym "KTW" obok Spodka
    • Codzienny kontakt z “żywym językiem”
    • Dofinansowanie do Karty Multisport lub opieki medycznej LuxMed
    • Zniżki na zakup sprzętu producenta
    • Dodatki pozapłacowe-dzięki programowi „Poleć znajomego” masz szansę na wysokie nagrody finansowe
    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych
    za pomocą przycisku aplikowania:
    Jednocześnie prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez TPG Katowice Sp. z.o.o z siedzibą przy ulicy Konduktorskiej 37 w Katowicach(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)). Potwierdzam prawdziwość danych zawartych w niniejszym dokumencie aplikacyjnym.”