Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

PersonalPilot Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa klientów niemieckojęzycznych

  • bieżący kontakt telefoniczny oraz mailowy w języku niemieckim

  • współpraca z pozostałymi działami firmy

  • praca w firmowym CRM

  • możliwość rozwoju w zakresie pozyskiwania niemieckojęzycznych partnerów biznesowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum B1 (warunek konieczny)

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • umiejętność planowania, samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania

  • umiejętność organizacji pracy i zarządzania czasem

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • stałe godziny pracy: 8:00 -16:00 od poniedziałku do piątku

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzupełnione o system premiowy

  • szeroki pakiet świadczeń socjalnych i benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, dodatki świąteczne)

  • profesjonalne wdrożenie stanowiskowe, przyjazną i pozytywną atmosferę w zespole

  • wysoką kulturę organizacyjną