Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim

Pracuj.pl dla Firm

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Dostawcza 4

Widzew

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa obecnych Klientów zagranicznych firmy.

  • Analiza i wycena zapytań ofertowych klientów.

  • Przyjmowanie i koordynowanie zamówień, przygotowywanie ofert handlowych oraz bieżąca współpraca z Klientami (ukierunkowanie na obsługę klientów z rynków niemieckojęzycznych).

  • Obsługa sprzedażowa.

  • Bieżący kontakt z innymi działami firmy celem realizacji powierzonych zadań.

  • Ścisła współpraca z Export Managerami odpowiedzialnymi za poszczególne rynki sprzedaży.

  • Praca w systemie klasy ERP.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki: germanistyka, ekonomia i pokrewne.

  • Biegła znajomość języka niemieckiego.

  • Bardzo dobra organizacja pracy.

  • Komunikatywność, umiejętność budowania długofalowych relacji z Klientem.

  • Samodzielność, rzetelność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Mile widziane

  • Doświadczenie w dziale sprzedaży, eksportu lub obsługi sprzedaży.

To oferujemy

  • Umowa o pracę.

  • Premia kwartalna.

  • Opieka medyczna i karta sportowa.

  • Elastyczny czas pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają selekcji CV

2

Rekruter przeprowadzi z Tobą wstępną rozmowę kwalifikacyjną

3

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do pracodawcy

4

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

5

Jeżeli Pracodawca jest na TAK, skontaktuje się z Tobą

Mikomax Smart Office jest nowoczesną , polską firmą z ponad 25 – letnim doświadczeniem w zakresie dopasowywania przestrzeni biurowych do organizacji. Mikomax Smart Office jest prekursorem w tworzeniu nowoczesnych biur łączących fachową wiedzę o produkcji mebli , z autorską koncepcją jej zastosowania we współczesnym miejscu pracy. Firma tworzy przestrzenie pracy dostosowane do dzisiejszych potrzeb biurowych, specyfiki kultury organizacyjnej , charakteru działań swoich klientów , oraz do celu , który chcą osiągnąć.

Przewiń do profilu firmy