Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta z Językiem Niemieckim

iView Recruitment Sp. z o. o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Rekrutujemy dla

naszego klienta, prężnie działającej firmy z branży poligraficznej.

Twój zakres obowiązków

  • Codzienna realizacja zamówień klientów w systemie SAP oraz portalu e-commerce

  • Koordynacja całego procesu dostawy zamówienia

  • Zarządzanie zwrotami oraz zapytaniami z lokalizacji EMEA

  • Zarządzanie fakturami i notami kredytowymi/debetowymi

  • Obliczanie premii i prowizji

  • Terminowe udzielanie odpowiedzi na zapytania związane z zamówieniami

  • Wsparcie klientów w rozwiązywaniu problemów

  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami

Wymagania pracodawcy

  • Znajomość języka angielskiego i niemieckiego na zaawansowanym poziomie (minimum B2)

  • Pierwsze doświadczenie w obsłudze klienta, zarządzaniu zamówieniami lub logistyce

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętności komunikacyjne na wysokim poziomie oraz proklienckie nastawienie

  • Znajomość MS Office

  • Mile widziana znajomość systemu SAP

Pracodawca oferuje

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Elastyczne godziny pracy

  • Możliwość pracy hybrydowej

  • Opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, kursy językowe

  • Strefa relaksu (masaże)

  • Wewnętrzne szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie

  • Przyjazna atmosfera pracy i wsparcie zespołu