Ta oferta pracy jest nieaktualna od 194 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim lub angielskim

  • Rynarzewo (pow. nakielski), kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 2018-03-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Milworld.pl to międzynarodowa marka zajmująca się sprzedażą odzieży, sprzętu i wyposażenia outdoorowo-militarnego. Dziś masz szansę dołączyć do naszego teamu w dziale e-commerce jako:

    (Customer service representative with German or English)

    Miejsce pracy: Rynarzewo (pow. nakielski)

    Twoje obowiązki:

    • bieżący kontakt mailowy i telefoniczny z klientem zagranicznym, głównie klienci
      niemiecko- i anglojęzyczni,
    • koordynacja zamówień z serwisów Amazon, eBay oraz sklepu anglojęzycznego,
    • utrzymanie wysokiego standardu obsługi i pozytywnych relacji z klientami,
    • zapewnienie dokładnego i terminowego przetwarzania zamówień oraz udzielania odpowiedzi na zapytania, a także wyjaśnianie bieżących problemów,
    • dbanie o realizację wskaźników jakościowych oraz ilościowych.

    Wymagania:

    • znajomość j. niemieckiego lub angielskiego: poziom swobodnej komunikacji w mowie i w piśmie,
    • minimum roczne doświadczenie w obsłudze klienta,
    • zaangażowanie i dobra organizacja czasu pracy,
    • umiejętność pracy pod presją czasu.

    Mile widziane:

    • doświadczenie w branży e-commerce.

    Co oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • doświadczony zespół i przyjazną atmosferę
    • możliwość rozwoju
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania lub wysyłając dokumenty rekrutacyjne na e-mail: [email protected]