Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim lub czeskim

ZPHU Alsecco Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

U nas znajdziesz tylko przejrzyste zadania:

  • udzielanie informacji i rozwiązywanie problemów zgłoszonych przez Klientów
  • przygotowywanie wycen zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • przyjmowanie i wprowadzanie zamówień
  • weryfikacja i monitorowanie płatności
  • rozpatrywanie wpływających zapytań i reklamacji od Klientów
  • bieżąca obsługa klienta
  • stała współpraca z pozostałymi działami

Otwórz się na rozwój swojej kariery w Alsecco, jeśli:

  • znasz język niemiecki lub czeski w stopniu bardzo dobrym (warunek konieczny)
  • posiadasz znajomość pakietu MS Office
  • potrafisz i lubisz współpracować z zespołem
  • jesteś komunikatywny/a
  • posiadasz doświadczenie w obsłudze klienta
  • dobrze czujesz się w pracy pod presją czasu

Zobacz więcej i sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy:

  • Umowę o pracę
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Atrakcyjne zarobki
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Bony na święta
  • Bilety na wydarzenia kulturalne
  • Fundusz socjalny
  • Parking rowerowy i samochodowy
  • Wspólne inicjatywy (drzewko marzeń, drużyna piłkarska)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Do przesłanej oferty prosimy o dodanie następującej informacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ZPHU Alsecco Sp. z o.o. z siedzibą w Nysie (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Zastrzegamy sobie prawo do rozmowy jedynie z wybranymi kandydatami.

Miejsce pracy: Nysa, Opole, Chorzów, Łódź

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy