Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim lub włoskim

JOBHOUSE

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

W tej chwili dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim lub włoskim.

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa klientów w języku niemieckim lub włoskim (w zależności od języka, który znasz);

  • Sporządzanie raportów i analiz;

  • Wsparcie klientów w przypadku pojawiąjących się wątpliwości oraz szybkie rozwiązywanie problemów;

  • Dbałość o pozytywny wizerunek pracodawcy w zakresie obsługi klienta.

Wymagania pracodawcy

  • Biegła znajomość języka niemieckiego lub włoskiego (poziom B2/C1);

  • Swobodna komunikacja w języku polskim;

  • Gotowość do wykonywania pracy zmianowej między 6:00, a 24:00;

  • Zdolności interpersonalne, wysoka kultura osobista oraz odpowiedzialne podejście do pracy.

Pracodawca oferuje

  • Pracę zdalną w 100% z dowolnego miejsca w Polsce;

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę od pierwszego dnia – umowa podpisywana bezpośrednio z pracodawcą;

  • Możliwość wykorzystania kompetencji językowych przy realizacji codziennych obowiązków;

  • Pakiet benefitów tj. karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenia, zniżki na firmowe produkty.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o aplikację przez przycisk aplikuj.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7097.

JOBHOUSE

Jobhouse działa na rynku od 11 lat. Naszą misją jest łączenie ludzi - najlepszych pracodawców z najlepszymi pracownikami. Pomogliśmy znaleźć pracę ponad 15 000 osób! Działamy profesjonalnie, szybko i skutecznie.

Przewiń do profilu firmy