Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim (marka dziecięca)

Soltex sp. z o.o. sp. kO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa zapytań i zgłoszeń klientów

  • obsługa mediów społecznościowych w zakresie komunikacji z klientem

  • tłumaczenie treści odpowiedzi na reklamacje przygotowanych przez dział Reklamacji na język niemiecki

  • komunikacja z rozproszonym zespołem (magazyny, dział reklamacji i zwrotów)

  • wystawianie korekt faktur

  • weryfikacja poprawności danych w systemie

  • testowanie platformy zakupowej – zgłaszanie usprawnień

  • dbanie o pozytywny wizerunek marki w każdym kanale sprzedaży

  • dbanie o utrzymanie wysokich wyników jakościowych kont sprzedażowych na Amazon, eBay, Erli.

Nasze wymagania

  • biegła znajomość języka niemieckiego pozwalająca obsługiwać klienta zarówno mailowo jak i telefonicznie

  • znajomość platform sprzedażowych eBay, amazon, Allegro, Erli

  • doświadczenie w obsłudze klienta lub sprzedaży

  • mile widziana znajomość systemów do obsługi zgłoszeń (typu Debesis, Zendesk, Focus Contact Center)

  • status studenta mile widziany

  • mile widziana znajomość systemu BaseLinker

  • przynajmniej podstawowa znajomość praw konsumenta (reklamacja, zwrot).

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o wybrany przez Ciebie rodzaj umowy (zlecenie, umowa o pracę)

  • możliwość udziału w nowym projekcie wprowadzającym markę dziecięcą na rynek

  • możliwość pracy w trybie hybrydowym (stacjonarny/zdalny) po okresie wdrożenia

  • międzynarodową kulturę pracy

  • brak dress codu

  • poszanowanie work life balance

  • możliwość rozwoju i awansu

  • unikatowe połączenie stabilności współpracy przy rozwijaniu projektu na wczesnym etapie (startup)

  • pakiet benefitów (karta sportowa, pakiet medyczny dla Ciebie i Twojej rodziny, ubezpieczenie grupowe, 30% zniżka w lokalu gastronomicznym mieszczącym się w budynku).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u