Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim

FESTFLOOR

7 00012 000 brutto / mies.
  • Ożarów Mazowiecki

    Ożarów Mazowiecki, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • W naszym zespole będziesz odpowiadać za kompleksową obsługę klientów

  • Twoimi codziennymi zadaniami będą kontakty mailowe i telefoniczne z klientami, realizacja zleceń oraz prace administracyjne wynikające z obsługi klientów i ich zamówień.

Nasze wymagania

  • Chęć pracy związanej z kompleksową obsługa klienta oraz zamówień

  • Wykształcenie wyższe, wykształcenie techniczne mile widziane

  • Zdolności analityczne, zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Umiejętność zarządzania, dokładność i dobra organizacja pracy

  • Biegła znajomość języka Niemieckiego w mowie i piśmie (nasi klienci pochodzą z Niemiec i Polski)

  • Obsługa komputera i pakiet MS Office

  • Znajomość branży budowlanej - wykończeniowej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

  • Pracę stacjonarną w biurze bez wyjazdów służbowych

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej (2-3 dni w biurze; 2-3 dni zdalnie)

  • Praca w zespole 30-35 lat.

  • Przekażemy Ci naszą wiedzę oraz niezbędny ekwipunek potrzebny do efektywnej pracy w postaci telefonu, komputera, bazy klientów, wygodnego krzesła i wielu innych.

O nas

Festfloor - producent mikrocementu. Jesteśmy obecni na rynku od 2016 roku. Cały czas rozwijamy się, doskonalimy nasze produkty i wprowadzamy nowe wygodniejsze rozwiązania, by aplikacja mikrocementu była jeszcze łatwiejsza. Dbamy o obsługę klienta bo wierzymy, że mikrocement to trend, który szybko nie przeminie. Siedziba biura znajduje się w okolicach Ożarowa Mazowieckiego.