Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim

JOBHOUSEO firmie

  • pomorskie
    pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Rekrutujemy dla

W tej chwili dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim

Twój zakres obowiązków

  • kontakt z klientami: mailowo, telefonicznie, chat
  • budowanie pozytywnych relacji z klientami
  • tworzenie raportów w Excelu
  • pomoc w razie wystąpienia problemów lub niejasności

Wymagania pracodawcy

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie min. C1 (warunek konieczny)
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego
  • biegłość w obsłudze komputera w tym pakietu MS Office
  • komunikatywność i pozytywne nastawienie
  • gotowość do podjęcia pracy od połowy sierpnia

Pracodawca oferuje

  • zatrudnienie w firmie o wysokiej i stabilnej pozycji w oparciu o umowę o pracę· bogaty pakiet benefitów: karta Multisport, ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie na życie
  • pracę w systemie zmianowym ( miedzy 6.00 a 24.00 ) - pełen etat
  • pracę zdalną na terenie Polski
  • pracę od połowy sierpnia

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o aplikację przez przycisk aplikuj.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7097.

Jobhouse działa na rynku od 11 lat. Naszą misją jest łączenie ludzi - najlepszych pracodawców z najlepszymi pracownikami. Pomogliśmy znaleźć pracę ponad 15 000 osób! Działamy profesjonalnie, szybko i skutecznie.

Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim, pomorskie