Oferta pracy

Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

Randstad Polska Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Rekrutujemy dla

Znasz język niemiecki i angielski? Chcesz rozwijać się w międzynarodowym środowisku w obszarze obsługi klienta? Mamy dla Ciebie świetną ofertę!

Twój zakres obowiązków

  • obsługa Klientów zagranicznych

  • przyjmowanie i rozwiązywanie ticketów

  • przekazywanie skomplikowanych zapytań do kolejnych linii wsparcia Klienta

  • budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami

Wymagania pracodawcy

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2) i angielskiego (min. B1)

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • komunikatywność

  • podstawowa znajomość pakietu MS Office

Pracodawca oferuje

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • możliwość zdobywania doświadczenia w service desk'u

  • pracę zdalną (planowany powrót do biura w Poznaniu)

  • bogaty pakiet benefitów

  • jeden dodatkowy dzień urlopu

  • możliwość rozwoju w obszarze IT

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przewiń do profilu firmy