Ta oferta pracy jest nieaktualna od 250 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

  • Pruszków, mazowieckie
  • Specjalista
  • 05.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Firma produkcyjna z okolic Warszawy poszukuje osoby na stanowisko:
    SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA
    Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM
    Miejsce pracy: Pruszków

    Opis stanowiska

    • Kompleksowa obsługa klienta
      • wprowadzanie nowych produktów do sprzedaży
      • analizy sprzedaży (kwartalne/roczne)
    • Wprowadzanie zamówień do systemu
    • Obsługa zgłoszeń reklamacyjnych
    • Koordynowanie terminów realizacji zamówień z działem zaopatrzenia i produkcji
    • Koordynowanie procesu wysyłek produktów do klientów, awizowanie dostaw
    • Wystawianie dokumentów handlowych: krajowych i eksportowych (faktury VAT, faktury VAT korekty, WZ, PZ, akredytywy, CMR, specyfikacja załadunku)
    • Przygotowywanie zestawień, rankingów, statystyk i innych analiz na potrzeby przełożonego
    • Nawiązywanie kontaktów handlowych oraz budowa długoterminowych relacji z istniejącymi oraz nowymi odbiorcami
    • Dążenie do zapewnienia wysokiej jakości obsługi oraz wzrostu sprzedaży u powierzonych oraz nowo pozyskanych klientów

    Wymagania:

    • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego – minimum B2
    • Doświadczenie w kontakcie z klientem biznesowym
    • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
    • Asertywność
    • Bardzo dobra organizacja czasu pracy, samodzielność, kreatywność, sumienność
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Umiejętność pracy pod presją czasu

    Oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia /umowa o pracę/
    • Kartę multisport

    CV ze zdjęciem + list motywacyjny prosimy przesyłać klikając przycisk aplikowania.