Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim

MYCS Sp. z o.o.O firmie

5 650–6 220
brutto / mies.

MYCS Sp. z o.o.

Przestrzenna 11

Prawobrzeże

Szczecin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • bezpośredni kontakt z klientami w języku niemieckim, przez telefon, e-mail oraz live-chat
  • udzielanie klientom informacji o produktach
  • przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz dobrych relacji z klientami

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • minimum średnie wykształcenie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • pozytywne nastawienie do ludzi oraz dbałość o szczegóły
  • dobra znajomość obsługi komputera

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w organizacji, która działa w oparciu o założenia holakracji i samozarządzania
  • zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • możliwość wykorzystania języka obcego w codziennych kontaktach z zagranicznymi partnerami i klientami
  • miłą i przyjazną atmosferę pracy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • bony żywieniowe

MYCS oznacza tworzenie mebli, które kochasz - dokładnie takich, jak chcesz!

MYCS jest firmą zajmującą się internetową sprzedażą spersonalizowanych mebli modułowych. Chcąc stać się potentatem na rynku meblarskim i mistrzem w procesach logistycznych, szukamy pełnych pasji ludzi, którzy nie chcą pracować w korporacyjnych strukturach. Dołącz do naszego zespołu!

Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim, Przestrzenna 11, Prawobrzeże, Szczecin