Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim

MYCS Sp. z o.o.

5 6506 220 brutto / mies.

Przestrzenna 11

Prawobrzeże

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • bezpośredni kontakt z klientami w języku niemieckim, przez telefon, e-mail oraz live-chat

  • udzielanie klientom informacji o produktach

  • przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz dobrych relacji z klientami

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • minimum średnie wykształcenie

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • pozytywne nastawienie do ludzi oraz dbałość o szczegóły

  • dobra znajomość obsługi komputera

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę w organizacji, która działa w oparciu o założenia holakracji i samozarządzania

  • zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku

  • możliwość wykorzystania języka obcego w codziennych kontaktach z zagranicznymi partnerami i klientami

  • miłą i przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • bony żywieniowe

MYCS oznacza tworzenie mebli, które kochasz - dokładnie takich, jak chcesz!

MYCS jest firmą zajmującą się internetową sprzedażą spersonalizowanych mebli modułowych. Chcąc stać się potentatem na rynku meblarskim i mistrzem w procesach logistycznych, szukamy pełnych pasji ludzi, którzy nie chcą pracować w korporacyjnych strukturach. Dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy