specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 2019-09-03
  • Ważna jeszcze 16 dni (do 2019-10-03)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Znasz język niemiecki i angielski? Mamy dla Ciebie ofertę!

    Lokalizacja pracy: Poznań

    Nr ref.: /418/08/2018/PŚ/44460
    Szczecin
    oferujemy
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • bogaty pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa)
    • dodatkowy 1 dzień urlopu
    • pracę w nowoczesnym biurze w centrum Poznania
    • szkolenia umożliwiające zdobycie, bądź poszerzanie umiejętności
    zadania
    • obsługa Klientów zagranicznych (przyjmowanie zgłoszeń mailowych i odbieranie połączeń telefonicznych)
    • przyjmowanie i rozwiązywanie ticketów
    • przekazywanie skomplikowanych zapytań do kolejnych linii wsparcia Klienta
    oczekujemy
    • dobrej znajomości języka niemieckiego i angielskiego
    • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
    • chęć rozwoju
    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47