Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim

  • Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 22.10.2018
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 21.11.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    Professional Care 24 to renomowana agencja pracy, specjalizująca się w całodobowej opiece domowej na terenie Niemiec. Na rynku usług opieki domowej działamy od 2013 roku. Przez lata naszej wspólnej ciężkiej pracy i doświadczeń udało nam się zyskać zaufanie setek klientów w Niemczech. Dzięki naszym staraniom bezustannie napływają do nas oferty pochodzące z całych Niemiec.

    Specjalista ds. Obsługi Klienta
    z językiem niemieckim

    Miejsce pracy: Toruń
    Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę,
    • Stałe godziny, od poniedziałku do piątku 8.00 - 16.00,
    • Praca w stabilnej, rozwijającej się firmie,
    • Pracę w zgranym zespole,
    • Możliwość awansu.

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (w mowie i piśmie),
    • Biegła umiejętność obsługi komputera,
    • Biegła znajomość obsługi programów pakietu Microsoft Office,
    • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, otwartość,
    • Zaangażowanie, uczciwość, sumienność,

    Mile widziane:

    • Wykształcenie germanistyczne,
    • Doświadczenie w branży opiekunek osób starszych.

    Zakres obowiązków:

    • Stały kontakt z firmami niemieckimi w zakresie bieżącej obsługi klientów firmy,
    • Przedstawienia propozycji kandydatów do pracy w charakterze opiekunek osób starszych,
    • Bliska współpraca z działem rekrutacji naszej firmy,
    • Tłumaczenie bieżących dokumentów z języka polskiego na niemiecki i odwrotnie.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.