Oferta pracy

Specjalista ds. obsługi Klienta z językiem niemieckim

TPG KATOWICE Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa Klienta indywidualnego w zakresie rozwiązywania podstawowych problemów technicznych wynikających z użytkowania takich produktów jak smartfony, laptopy, tablety

  • Codzienny kontakt telefoniczny w języku niemieckim z Klientami z Niemiec, Austrii i Szwajcarii

  • Budowanie dobrego wizerunku firmy

  • Dbałość o najwyższą jakość procesów

Nasze wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację min C1

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym min B1/B2

  • Preferowana jest znajomość systemu iOS lub macOS i/lub podobnych technologii

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Mile widziane

  • Doświadczenie w obsłudze Klienta zagranicznego

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Umowa o pracę lub umowa zlecenie (forma zatrudnienia do wyboru przez Kandydata)

  • Premie wynikowe, premie stażowe

  • Pracę zdalną na czas pandemii

  • Stabilne zatrudnienie

  • Elastyczny grafik pracy

  • Realną ścieżkę kariery

  • Benefity min system MedicoverSport, ubezpieczenie na życie MetLife, rabaty pracownicze na sprzęt producenta

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • możliwość pracy zdalnej na czas pandemii

TPG KATOWICE Sp. z o.o.

Firma Teleperformance świadczy kompleksowe usługi z zakresu Customer Expierence Management. Jesteśmy obecni w 80 krajach, współpracując z największymi markami na świecie. Obecnie dla jednego z naszych największych klientów – globalnego lidera w dziedzinie najnowszych technologii poszukujemy uzdolnionych językowo osób na stanowisko: Specjalista ds. obsługi Klienta z językiem niemieckim.

Przewiń do profilu firmy