Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim

4finance Group

Żwirki i Wigury 16C

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa Klientów Spółki

  • Dbanie o wysoką jakość sprzedaży naszych produktów

  • Procesowanie aplikacji pożyczkowych

  • Utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami Spółki

  • Wsparcie Klientów przy podejmowaniu decyzji pożyczkowych

Nasze wymagania

  • Biegle posługujesz się językiem niemieckim - warunek konieczny

  • Znasz pakiet MS Office

  • Potrafisz rozmawiać z ludźmi i budować z nimi relacje

  • Masz potencjał, by sprzedawać przez telefon

  • Jesteś odpowiedzialny i „ogarnięty” w pracy

  • Jesteś zdeterminowany i nastawiony na cel, nie poddajesz się łatwo

To oferujemy

  • Niezłe wynagrodzenie i dodatkową motywującą premię

  • Możliwość pracy w 100% zdalnie

  • Benefity dopasowane do Twoich potrzeb

  • Realne możliwości awansu

  • Elastyczny grafik

  • Świetnych Team Leaderów i Managerów

  • Środowisko wspierające rozwój, różnorodność i osiąganie sukcesów