Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim

Unique People Sp. z o.o.

  • Wołoska 16, Mokotów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Wołoska 16

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • obsługa połączeń przychodzących w języku niemieckim,

  • obsługa korespondencji mailowej,

  • udzielanie informacji na temat dostępnych produktów i promocji,

  • udzielanie informacji na temat zamówień,

  • przyjmowanie zgłoszeń dotyczących reklamacji,

  • procesowanie reklamacji i zwrotów,

  • informowanie o programie lojalnościowym.

Nasze wymagania

  • posługują się niemieckim na poziomie min. B2 lub wyższym,

  • mają doświadczenie w pracy w obsłudze klienta,

  • są samodzielne, nie boją się wyzwań,

  • cechują się wysoką kulturą osobistą, potrafią nawiązywać pozytywne relacje,

  • są dyspozycyjne w godzinach 8.00 - 16.00 od poniedziałku do piątku minimum 100h w skali miesiąca,

  • są otwarte i chcą pracować w międzynarodowym zespole.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • dodatkowe benefity w postaci: karty Multisport, dodatkowego ubezpieczenia medycznego, grupowego ubezpieczenia na życie,

  • pakiet szkoleń, który przygotuje Cię w pełni do samodzielnej pracy zakończony certyfikacją,

  • możliwość awansu w strukturze organizacji,

  • możliwość pracy z doświadczonym zespołem

  • swobodny dress-code,

  • przyjazna atmosfera.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Agencja Zatrudnienia Unique People o numerze 27584 prowadzi kompleksowy zakres usług rekrutacyjnych dla wszystkich spółek CCIG Group.

CCIG GROUP to wyjątkowa organizacja działająca na rynku call & contact center w kilkunastu oddziałach w Polsce. Aktualnie do naszego oddziału w Warszawie poszukujemy osób, które posługują się j.niemieckim i chciałyby zdobywać doświadczenie przy obsłudze infolinii jednej z największych grup firm odzieżowych w Polsce. Dołącz do zespołu najlepszych specjalistów i sprawdź co możesz zyskać na współpracy z nami.

Przewiń do profilu firmy