Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

Marketplanet

Domaniewska 49

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • dbanie o wysoką jakość obsługi Klienta

  • obsługa rozmów telefonicznych przychodzących o charakterze informacyjnym (również w języku angielskim)

  • udzielanie informacji w zakresie obsługi systemu informatycznego, wsparcie użytkowników, rejestracja zgłoszeń

  • współpraca z innymi Działami Firmy

  • dbanie o wizerunek naszej Firmy

Nasze wymagania

  • chcesz doskonalić swoje umiejętności

  • wiesz w jaki sposób obsługiwać Klientów tak, by byli zadowoleni :-)

  • cechuje Cię odpowiedzialność za powierzone obowiązki

  • lubisz rozmawiać z Klientami oraz wspierać ich w rozwiązywaniu problemów

  • masz minimum średnie wykształcenie

  • znasz język angielski na poziomie min. B2

  • praca zespołowa to dla Ciebie czysta przyjemność!

  • biegle obsługujesz komputer (w tym pakiet MS Office)

  • znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • możliwość realizowania projektów wdrożeniowych dla największych polskich oraz międzynarodowych firm,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • dostęp do najnowszych technologii informatycznych,

  • pracę w miłej atmosferze w dynamicznej firmie,

  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników,

  • opiekę medyczną.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • firmowa drużyna sportowa

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Jesteśmy producentem i dostawcą innowacyjnej i kompleksowej platformy zakupowej - Platformy Marketplanet. Rozwijamy elektroniczny rynek Marketplanet OnePlace, który łączy świat kupujących i dostawców. Pracujemy głównie dla średnich i dużych firm. Chcemy, by nasz produkt już wkrótce był rozpoznawalny na świecie. Tworzymy nowoczesne narzędzia wspierające procesy zakupowe, od momentu powstania potrzeby do automatycznego rozliczenia faktury i płatności elektronicznej. Staramy się, by firmy mogły kupować tak samo łatwo wykorzystując internet, jak łatwo kupujesz w internecie Ty.

Przewiń do profilu firmy