Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim

Goldman Recruitment

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji z sektora finansowego, poszukujemy kandydatów na stanowisko: (Młodszy) Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim.

Twój zakres obowiązków

  • kontakt telefoniczny oraz mailowy z klientami niemieckojęzycznymi,

  • praca z systemem komputerowym - rejestracja zgłoszeń, wprowadzanie i aktualizowanie danych,

  • wprowadzanie zamówień do systemu oraz weryfikacja ich zgodności,

  • bieżąca współpraca z partnerami biznesowymi oraz innymi działami.

Wymagania pracodawcy

  • dobra znajomość języka niemieckiego (min. B1+),

  • dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne,

  • zdolności analityczne oraz orientacja na detale,

  • mile widziana znajomość systemu SAP oraz Excel-a.

Pracodawca oferuje

  • pakiet benefitów: karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie,

  • hybrydowy model pracy,

  • umowę o pracę w stabilnej organizacji,

  • biuro w dogodnej lokalizacji,

  • bardzo dobrą atmosferę pracy,

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

Przewiń do profilu firmy