Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim

East Power sp. z o.o.O firmie

East Power sp. z o.o.

Michalczyka 5

Wrocław

East Power sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu oraz East Power GmbH z siedzibą w Berlinie, świadczą kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania personelem oraz doborem i rekrutacją pracowników. Jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą w zakresie zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR w Europie. Posiadamy zezwolenie na prowadzenie agencji pracy na terenie Polski oraz Niemiec. Do swojego zespołu poszukujemy:

Numer ref.: lub praca zdalna home office

Zadania:

  • Sprzedaż usług HR: pracy tymczasowej, outsourcingu pracowniczego na rynku niemieckim,
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • Współpraca z działem rekrutacji,
  • Realizacja planu sprzedażowego,
  • Bieżąca obsługa trwających kontraktów.

Wymagania:

  • 2-letnie doświadczenie w zakresie sprzedaży,
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację - min. B2/C1,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne,
  • Orientacja na wyniki, umiejętność budowania długoterminowych relacji z klientami,

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub B2B,
  • Praca w młodym i dynamicznym zespole,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer, samochód).
  • Możliwość pracy zdalnej home office
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy