Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim

FLHF S.A.O firmie

FLHF S.A.

Antoniego Słonimskiego 1a

Wrocław

Firma FLHF S.A. specjalizująca się w sprzedaży artykułów wyposażenia wnętrz posiada długoletnie doświadczenie w branży e-commerce. W związku z rozszerzeniem oferty na rynku zagranicznym poszukuje zdolnych i kreatywnych osób, które staną się częścią naszego zespołu. Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Wymagania:
  • biegła znajomość j. niemieckiego
  • ukończone studia wyższe lub czwarty, piąty rok studów
Obowiązki:
  • obsługa klientów niemieckojęzycznych w dziale logistyki: elektronicznie i telefonicznie
  • wsparcie klientów, pomoc w rozwiązywaniu problemów, doradztwo do spraw zamówień
  • tłumaczenie i przygotowanie raportów biznesowych
  • techniczne wsparcie w obsłudze transakcji
  • tłumaczenia tekstów
  • czynny udział w rozbudowie firmy
Oferujemy:
  • stały kontakt z językiem niemieckim
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w młodym gronie
  • miejsce pracy Wrocław

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne