Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim

Apo-Discounter.pl Sp. z o.o.O firmie

  • Kukuczki 5/23, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Apo-Discounter.pl Sp. z o.o.

Kukuczki 5/23

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna, zgodna ze standardami firmy obsługa Klienta poprzez Live-Chat, Email i telefon

  • Ciągły kontakt z partnerami biznesowymi w celu rozwiązania napotkanych problemów

  • Obsługa zamówień, płatności i zwrotów

  • Obsługa paneli administracyjnych sklepów online

Nasze wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną konwersację z klientem niemieckojęzycznym (poziom C1)

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Wysoko rozwiniętych kompetencji społecznych i nienagannej kultury osobistej,

  • Praca w godzinach 8-16 oraz 10-18

Mile widziane

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenie w obsłudze klienta

  • Doświadczenie w pracy z systemami CMS oraz online Chat (userlike)

  • Znajomość platformy Amazon

To oferujemy

  • Umowę o pracę od pierwszego dnia

  • Możliwość używania języków obcych w codziennej pracy

  • Wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności i zaangażowania

  • Płaska struktura organizacyjna (nie jesteśmy korporacją)

  • Miłą atmosferę pracy w dynamicznym zespole

  • Benefity (prywatna opieka medyczna, system kafeteryjny, napoje, dodatek wakacyjny)

  • Pracę w nowoczesnym biurze we Wrocławiu

Nasza marka apodiscounter to jedna z największych i najnowocześniejsza apteka internetowa działająca na terenie Niemiec. Specjalizujemy się w dostarczaniu najwyższej jakości produktów aptecznych odbiorcom indywidualnym. Z sukcesem działamy od ponad 10 lat oferując naszym klientom szybką i profesjonalną obsługę. Należące do nas sklepy internetowe to m. in. apo-discounter.de, apo-discounter.pl, apotheke.de, apotheke.at, apolux.de i kilka innych.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim, którzy zasilą nasz wrocławski zespół.

Przewiń do profilu firmy