Oferta pracy

specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Rynek wrocławski prężnie się rozwija i daje nowe możliwości. Jeśli dobrze znasz język niemiecki i chcesz się rozwijać w stronę kontaktu z klientem, to praca na tym stanowisku, może Cię zainteresować.

specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckimNumer ref.: /646/05/2021/BF/71879

zadania

  • telefoniczna oraz mailowa obsługa klienta
  • obsługa systemu zgłoszeń
  • współpraca z liniami wsparcia
  • budowanie pozytywnej relacji z klientem

oczekujemy

  • znajomości języka niemieckiego na poziomie B2/C1
  • znajomości języka angielskiego na poziomie B1/B2
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów oraz wysokiego poziomu umiejętności komunikacyjnych
  • mile widziane pokrewne doświadczenie zawodowe

oferujemy

  • dobre wynagrodzenie
  • benefity pozapłacowe
  • możliwości rozwojowe w strukturach firmy
  • umowę o pracę
  • dogodny czas pracy
  • możliwość pracy zdalnej
  • sprzyjającą atmosferę

 Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne