Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

HR GO RECRUITMENT sp. z o.o.

7 00010 000 brutto / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 10
  • Робота для іноземців
    без польської

Rekrutujemy dla

Naszego klienta, prestiżowej firmy, której siedziba znajduje się we Wrocławiu, na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie mailowe i telefoniczne klientów

  • Wprowadzanie zamówień do systemu oraz bieżący nadzór nad ich prawidłową i terminową realizacją

  • Informowanie o produktach, cenach i terminach realizacji zamówień

  • Przyjmowanie, przetwarzanie i zarządzanie reklamacjami od Klientów

  • Budowanie długoterminowych, partnerskich relacji z klientami

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

  • Język niemiecki na poziomie C1

  • Język angielski na poziomie B2/C1

  • Znajomość pakietu MS Office

Mile widziane

  • Znajomość SAP i Salesforce

Pracodawca oferuje

  • Kartę Multisport

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie na życie

  • Fundusz socjalny

  • Dofinansowanie nauki języków

  • Premię

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Jesteśmy częścią firmy HR GO Recruitment wywodzącej się z Wielkiej Brytanii. Nasz cel od 60 lat wciąż jest niezmienny, aby dostarczyć specjalistów tam, gdzie rośnie na nich zapotrzebowanie.

HR GO Recruitment Wrocław jest częścią grupy, która zrzesza biznes warty £80m z ponad 40 biurami w UK, Polsce i Australii i personelem liczącym ponad 325 osób.

Nasz pierwszy 5 osobowy oddział w Polsce od 2019 tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem. Wspieramy klientów wyłącznie dla rekrutacji stałych 'white collar' w obszarach IT, Finansów, HR, Marketing czy Sprzedaż.

Przewiń do profilu firmy