Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. obsługi klienta z językiem rosyjskim

CCIG Group sp. z o.o.O firmie

CCIG Group sp. z o.o.

Stefana Batorego 28

Śródmieście

Gdynia

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie telefonicznych rozmów z klientami w języku rosyjskim oraz polskim
  • udzielanie kompleksowych odpowiedzi na zapytania
  • obsługa klienta zgodna ze standardami projektu

Nasze wymagania

  • znajomość języka rosyjskiego i polskiego na poziomie min. B2
  • dyspozycyjność min. 25 godzin w tygodniu
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy z ludźmi
  • wysoka kultura osobista
  • silna orientacja na klienta i umiejętność budowania relacji

To oferujemy

  • stawkę za każdą przepracowaną godzinę i premie za realizowane zadania
  • elastyczny grafik pracy - możesz swobodnie dostosować go do zajęć na uczelni lub innych obowiązków
  • profesjonalny pakiet szkoleniowy przed rozpoczęciem współpracy
  • pomoc oraz wsparcie doświadczonych trenerów projektu i ciągłe wsparcie przełożonego
  • rozwój zawodowy - możliwość awansu wewnętrznego w różnych obszarach biznesowych lub działach wsparcia
  • swobodny dress code i świetną atmosferę!

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • strefa relaksu

Wiemy, co warto powiedzieć. W ofercie naszego call center znajdują się wszystkie kanały komunikacji, zarówno te tradycyjne, jak i te nowoczesne, w oczekiwany sposób odpowiadamy na potrzeby naszych Klientów, pracujemy tak, by każdy mógł cieszyć się, że to właśnie z nami może realizować swoje cele.

Specjalista ds. obsługi klienta z językiem rosyjskim, Stefana Batorego 28, Śródmieście, Gdynia