Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem słowackim

  • Kraków, małopolskie
  • Na Zjeździe 11, (przy placu Bohaterów Getta), 30-527 Kraków, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 19.08.2019
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 18.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ANSWEAR.com je multibrandový e-shop, ktorý ponúka viac ako 300 značiek z celého sveta. Kolektív expertov z módnej branže a zo sveta e-shopov denne úspešne bojujú na všetkých trhoch, na ktorých ANSWEAR pôsobí. Pokiaľ máte radi nové výzvy a nebojíte sa s nami preraziť v módnej brandži, pozývame Vás k spolupráci na pozíciu:

    PONUKA PRACOVNEJ POZÍCIE: PRACOVNÍK ZÁKAZNÍCKEHO CENTRA SO SLOVENSKÝM JAZYKOM
    MIESTO PRÁCE: Kraków

    NÁPLŇ PRÁCE:

    • Komplexná správa objednávok a reklamácií internetového obchodu Answear.com v slovenskej a českej verzii
    • Telefonický a e-mailový kontakt so zákazníkmi zo Slovenska a Čiech, poradenstvo v rámci predávaného sortimentu
    • Pozitívny prístup k zákazníkom
    • Spolupráca s partnerskými spoločnosťami (kuriérskou službou)
    • Podpora v prekladaní dokumentov z poľštiny do slovenčiny / slovenčiny a naopak

    POŽADUJEME:

    • Hlavná priorita - veľmi vysoká úroveň slovenčiny (ideálne rodený hovoriaci)
    • Skúsenosti práce v zákazníckom centre - telefonický alebo on-line kontakt so zákazníkmi
    • Veľmi dobrá znalosť práce na PC a s Microsoft Office
    • Schopnosť tímovej práce
    • Znalosť CMS a CRM systému výhodou
    • Znalosť fashion branže bude braná ako veľké plus

    PONÚKAME:

    • Prácu v mladom kolektíve v dynamicky rozvíjajúcej sa spoločnosti
    • Zázemie stabilnej spoločnosti s prácou na plný úväzok
    • Možnosť rozvoja v rámci spoločnosti
    • Súkromná zdravotná starostlivosť, prípadne karta Multisport
    • Atraktívne zľavy v rámci našej firmy
    Pre záujem o prijímací pohovor kliknite prosím na tlačítko Aplikuj teraz.
    Informácie: Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

    ANSWEAR.com to nowoczesny multibrandowy sklep odzieżowy oferujący on-line ubrania i akcesoria prawie 300 światowych marek. Zespół ekspertów w obszarze mody i e-commerce każdego dnia przyczynia się do wielu sukcesów w Polsce oraz na rynkach zagranicznych, na których działa sklep.

    Jeśli lubisz wyzwania i nie obawiasz się wypłynąć z nami na szerokie wody, dołącz do zespołu!

    APLIKACJA NA STANOWISKO: SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA Z JĘZYKIEM SŁOWACKIM

    MIEJSCE PRACY: Kraków

    GŁÓWNE ZADANIA:

    • Kompleksowa obsługa zamówień i reklamacji sklepu internetowego Answear.com z rynku słowackiego
    • Telefoniczna i mailowa obsługa Klienta słowackiego, doradztwo w zakresie oferowanego produktu
    • Budowanie pozytywnych relacji z Klientem
    • Współpraca z partnerami firmy

    WYMAGANIA:

    • Warunek konieczny - bardzo dobra znajomość języka słowackiego
    • Doświadczenie w kontakcie z klientem - telefonicznie, on-line
    • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu Office
    • Nienaganna dykcja
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Mile widziana znajomość systemów typu CMS, CRM
    • Znajomość branży odzieżowej będzie dodatkowym atutem

    OFERUJEMY:

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV klikając w "Aplikuj teraz".

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.